Фарьорски острови и Северна Македония не успяха да се победят в мач от Лига на нациите (Лига С, група 4). Двубоят между двете селекции завърши при резултат 1:1, а двата гола бяха отбелязани от наказателни удари. Точни бяха Вильормур Давидсон за домакините и Енис Барди за гостите.

Фарьорските острови поведоха след девет минути игра. Тогава Вильормур Давидсон реализира безпощадно от дузпа срещу Столе Димитриевски. До края на полувремето Дарко Чурлинов изпусна шанс да изравни за Северна Македония.

Все пак балканската селекция успя да направи 1:1 в началото на втората част. И този гол в двубоя падна от дузпа, която Енис Барди реализира.

В оставащите около 40 минути от мача северномакедонците бяха по-активни, но отново Чурлинов се отчете с пропуск. В 81-вата минута играчите от Фарьорски острови имаха претенции за дузпа, които не бяха уважени.

В последната редовна минута Боян Димоски се озова на чиста позиция, след като получи пас на границата на наказателното поле. Опитът му мина малко над гредата и резултатът се запази 1:1.

Чакането свърши! 20 години и 140 мача по-късно Сан Марино спечели футболен мач (ВИДЕО)