Италианските национали Николо Дзаниоло и Сандро Тонали са готови да съдействат на прокуратурата според “Corriere dello Sport“.

Дзаниоло продължавал да твърди, че e игрaл само на карти и не се е занимавал с футболни залози, докато Тонали e склонен да признае, че е залагал на мачове в Шампионска лига и Серия "А", но не и на такива с участието на бившия му клуб Милан. Според “Sky Sports” няма никакви доказателства, че двамата са замесени в спортна измама като уговарянето на футболни срещи.

Що се отнася до Никола Залевски, предполагаемият информатор на журналиста Фабрицио Корона, който обвини играча в залагане в нелицензирани сайтове, разкри пред подкаста Cerbero, че става въпрос за изфабрикувана информация. Анонимният източник заяви, че не разполагал с никакви доказателства за нерегламентирана дейност на играча на Рома, признавайки, че му е била платена сума от 20 хиляди евро, за да направи фалшивите твърдения. Засега не се води никакво разследване срещу полския халф-бек, който може да съди Корона за клевета.

Официално първият изгърмя, играч на Ювентус със седеммесечно наказание

Сандро Тонали ще бъде ''лекуван'' от хазартна зависимост

Sky Sports: Фаджоли ще изгори за 7 месеца

Хазартният скандал: каква е ситуацията на Фаджоли, Тонали и Дзаниоло?

Агентът на Тонали: Сандро страда от хазартна зависимост

Иззеха телефони и таблети на Дзаниоло и Тонали – разследването в Италия продължава

Италианската полиция нахлу в лагера на ‘’адзурите’’

Разследват още двама италиански национали по подозрения за залагане

Халф на Ювентус може да изхвърчи за 3 години заради подозрения за залагане

Адвокат на Дзаниоло: Не е залагал на футбол, а само е играл блекджек

Барела, Манчини, Берарди, половината играчи от Серия А замесени в голямата афера

Обвиненият в нелегални залагания играч на Юве: Всички залагат

Футболист на Рома е поредното име в скандала със залози в Италия

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS