Еден Азар е готов да напусне Реал Мадрид след четири сезона на „Сантиаго Бернабеу“. Реал инвестира 150 милиона евро за неговия трансфер и не получи нищо в замяна. Белгиецът ще остане в клубната история като най-скъпото попълнение и най-голямото разочарование.
Азар планира да се завърне във Висшата лига. Новият му клуб ще бъде истинска изненада. Според медиите Азар ще носи фланелката на Бърнли от следващия сезон. Този клуб е трениран от бившия съотборник на Азар в националния отбор на Белгия Венсан Копмани.
Шест кръга до края на сезона в Чемпиъншип Бърнли вече си осигури място в елитната дивизия на Англия.
Според "Transfermarkt" Азар струва пет милиона евро.
Белгийският футболист обаче се очаква да разтрогне своя договор с Реал Мадрид, тъй като има изключително ограничено игрово време и не влиза в сметките на „кралския“ клуб за следващия сезон.
Реал Мадрид с интерес към четирима от Челси
След 204 дни без мач за Реал Марид, Сантиаго Бернабеу го посрещна с освирквания (ВИДЕО)
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS