Едно от загиналите днес дечица от Академията на Славия се оказа внук на бившия член на УС на Левски Борислав Георгиев. Това стана ясно от публикация на „сините“, с която се изказват съболезнования към близките на децата загубили живота си в тежка катастрофа на автомагистрала „Тракия“ днес.

Футболна България скърби за децата на Славия

Ето какво написаха от Левски:

ПФК "Левски" изказва своите най-искрени съболезнования на близките на загиналите млади футболисти на "Славия" при тежката катастрофа днес. Едното дете е внук на доскорошния член на УС на клуба Борислав Георгиев.

Пожелаваме кураж и възстановяване на останалите участници в катастрофата, които се борят за живота си.

Няма как дори да си представим колко е тежко на близките на тези чисти души, които загубиха живота си толкова рано.

Сбогом, малки ангели.

Тежката катастрофа на АМ „Тракия“: загиналите деца са таланти от школата на Славия

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS