Едно от загиналите днес дечица от Академията на Славия се оказа внук на бившия член на УС на Левски Борислав Георгиев. Това стана ясно от публикация на „сините“, с която се изказват съболезнования към близките на децата загубили живота си в тежка катастрофа на автомагистрала „Тракия“ днес.
Ето какво написаха от Левски:
ПФК "Левски" изказва своите най-искрени съболезнования на близките на загиналите млади футболисти на "Славия" при тежката катастрофа днес. Едното дете е внук на доскорошния член на УС на клуба Борислав Георгиев.
Пожелаваме кураж и възстановяване на останалите участници в катастрофата, които се борят за живота си.
Няма как дори да си представим колко е тежко на близките на тези чисти души, които загубиха живота си толкова рано.
Сбогом, малки ангели.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS



