Етър обяви раздялата с петима от своите футболисти! Това са Петър Караангелов, Димитър Илиев, Васил Василев, Кръстьо Банев и Кристиян Вълков.

Раздялата с петорката идва в деня, в който „болярите“ бяха разпуснати за празниците, като първата им тренировка за новата година ще бъде на 8 януари.

Ето какво написаха от великотърновския клуб за раздялата:

"Уважаеми фенове на Футболен клуб Етър,

Днес ръководството на клуба постигна взаимно споразумение с Петър Караангелов, Димитър Илиев, Васил Василев, Кръстьо Банев и Кристиян Вълков за прекратяване на техните трудови правоотношения с футболния ни клуб.

От името на целия клуб изразяваме своята дълбока благодарност към тези футболисти за професионализма, характера и отдадеността, с които защитаваха виолетовата фланелка. Всеки един от тях остави следа – на терена, в съблекалнята и в сърцата на привържениците.

Веднъж „виолетови“ – завинаги част от нашето семейство.

Носихте цветовете ни с чест и достойнство, и затова ще запазите своето място в историята на клуба!

Пожелаваме им здраве, сили и успех по новия път, който им предстои!“.

Банкетът на „братлетата“ започна с мерене на кръвно (ВИДЕО)
Севлиево привлече капитана на пряк конкурент за оцеляване

 

Черноморец приключи годината и обяви кога се събира през 2026 г.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS