Евертон Бала говори заедно с Хулио Веласкес на пресконференцията на Левски преди мача с Университатя Крайова от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

“Определено се развиваме в положителна посока от миналия сезон. Поставихме добра основа, а вече прибавихме нови футболисти. Всеки изминал мач сме по-силни. Искам да отбележа подкрепата на публиката. Те винаги ни следват и това е много важно за нас”, започна той.

Хулио Веласкес: Ще се постараем да предложим най-добрата наша версия (ВИДЕО)

“Винаги очакваме труден мач. Както ние работим, трудим се сериозно, това правят и те. Както мачът, който предстои утре, така и гостуването, очакваме два трудни мача. Трябва да се постараем да сме най-добрата версия на себе си, както индивидуално, така и като отбор”, продължи той.

Хулио Веласкес разкри какво е състоянието на Переа и Камдем (ВИДЕО)

“Наистина ли това е стотният ми мач? Ще съм много щастлив да го изиграя утре”, каза още бразилецът.

Университатя Крайова ще бъде без ключов нападател срещу Левски

“Към днешна дата се надявам, че аз ще бия дузпите. Сержиньо е много добър футболист, неговият специалитет са статичните положения”, добави Бала.

Левски без основен играч срещу Университатя Крайова
Левски остана без централни нападатели

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS