ФА потвърди: Саутгейт остава начело на Англия

dsport.bg

Футболната асоциация на Англия потвърди информацията на медиите на Острова, че селекционерът на "трите лъва" Гарет Саутгейт ще продължи да води отбора поне до 2024-а година. 

Саутгейт изведе Англия до полуфинал на Световното през 2018, който обаче беше загубен от Хърватия и до финал на Евро 2020. Там обаче тимът падна от Италия след изпълнение на дузпи. Така последният голям трофей за "трите лъва" си остава световната титла през 1966.

Самотният Холанд скучае без мачове и стана градинар (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още