Фен наруши минутата мълчание, за да напсува Винисиус (ВИДЕО)

Въпреки че Винисиус Жуниор направи силен мач за Реал Мадрид срещу Осасуна, бразилецът беше нападнат словесно. Това се случи по време на минутата мълчание в памет на жертвите от земетресенията в Турция и Сирия.

Реал Мадрид постигна победа с 2:0 като гост и остава в борбата за титлата за Барселона, макар че разликата между двата отбора да е достатъчно сериозна в полза на каталунците.

Преди първия съдийски сигнал беше запазена минута мълчание в памет на жертвите от бедствието в Турция и Сирия. Стадионът притихна, а от трибуните фен се изкрещя: „Винисиус, ти, кучи сине“. Грозната постъпка предизвика смях в част от домакинските привърженици, като повечето се разграничиха категорично от обидите към бразилския национал.

Винисиус е ключов играч за Реал и привлича към себе си много внимание заради уменията си. За съжаление, често е обиждан и понякога нападан на расова основа.

Късни голове за Реал и три точки в Памплона (ВИДЕО)