Легендата Луиш Назарио да Лима – Роналдо, бе уловен във видимо нетрезво състояние при излизане от ресторант в Мадрид. Това се случи във вечерта, когато неговият Валядолид бе домакин на Барселона в двубой от Ла Лига.

Феномена е президент и мажоритарен акционер във Валядолид, но към него има огромно недоволство от страна на феновете заради слабото представяне на „бланкивиолетас“, които вече изпаднаха от елита на Испания.

За мача на „Хосе Сория“ феновете на Валядолид бяха подготвили 60 000 бутафорни банкноти от по 500 евро с лика на Феномена и текст "Роналдо, отивай си вкъщи".

Докато клубът губеше от Барселона и записа 8-а поредна загуба за пръв път от близо век, Роналдо се напи в ресторант в Мадрид и с това си навлече още повече гнева ва феновете.

Българска актриса в компанията на пилотите на Ферари (ВИДЕО)
Барселона обърна последния в Ла Лига по пътя към титлата

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS