Талантливият полузащитник Филип Кръстев дебютира за националния отбор на България. „Лъвовете“ загубиха с 0:1 от Уелс във втория си мач от тазгодишното издание на Лигата на нациите.
България не се даде на Уелс, но си тръгна с празни ръце от Кардиф
Кръстев не скри радостта си, че защитава цветовете на родината си и заяви, че винаги ще помни днешния мач, въпреки че България „нещастно“ загуби точката.
„За мен е нещо невероятно да съм в националния отбор заради опита, който изпитах. Винаги ще помня този мач. Страхотно е, че дебютирах за националния отбор, но много нещастно загубихме точки и в двата мача (срещу Ирландия и Уелс). Според мен мачовете са на доста високо темпо и за мен като млад футболист беше страхотно да видя от близо футбола, който се играе на национално ниво“, коментира Филип Кръстев.
„Аз мисля, че сме доста добър отбор и може да се борим срещу силните. Надявам се занапред да успяваме да печелим подобни мачове като днешния“.
„Атмосферата в съблекалнята е страхотна. Много добре ме приеха момчетата. Добър колектив е, за мен е страхотно да съм част от този отбор“, допълни той.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS