Френският полузащитник Фидил Идрис пристигна на проби в Монтана. Той дори замина с тима за лагера в Банско. Той ще наблюдаван от треньорското ръководство преди да стане ясно дали да му бъде предложен договор.

На лагера в Банско Монтана ще се готви до 17 юли и ще изиграе 4 контроли. Първата от тях е във вторник срещу елитния румънски Академика Клинчени. Двубоят е с начален час 17:00.

Групата на Монтана за лагер в Банско:

Вратари: Марио Кирев, Петър Петров, Мартин Петков;

Защитници: Александър Башлиев, Иван Михов, Стоян Предев, Димитър Буров, Даниел Стоянов, Алекс Тодоров;

Полузащитници и нападатели: Йордан Йорданов, Владимир Айтов, Стефан Каменов, Николай Николов, Георги Манолиу, Росен Кръстев, Владислав Цеков, Стефан Христов, Атанас Карачаров, Стергиос Икономикос, Крис Гади, Румен Георгиев

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS