Френски национал иска да напусне Байерн

dsport.bg

Защитникът на Байерн Мюнхен и френски национал Бенжамен Павар няма намерение да поднови договора си с баварския клуб, пише "Билд".

Според информацията френският футболист ще потърси ново предизвикателство и иска да премине в друг отбор през лятото на 2023 година.

По-рано беше съобщено, че Барселона се интересува от услугите на Павар. Настоящият договор на защитника с Байерн е до лятото на 2024 година.

Ръководството на германския клуб е готово да пусне Павар това лято, ако бъде направена подходяща оферта.

Павар играе за Байерн от 2019 година. Този сезон 26-годишният френски футболист взе участие в 13 мача от Бундеслигата и отбеляза един гол.

Павар в момента се подготвя за полуфинала от Световното първенство срещу Мароко тази вечер.

Конрад Лаймер е почти сигурно ново попълнение на Байерн Мюнхен

Халф на Байерн не иска да напуска през януари

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още