
Getty images
Ерик Дайър
Ерик Дайър
Футболистът на Тотнъм Ерик Дайър ще има среща с Даниел Леви, след като не попадна в плановете на новия мениджър на клуба – Анге Постекоглу. 29-годишният футболист води подготовка с „шпорите“, но не попадна в групата за нито един мач на Тотнъм през настоящия сезон.
Подробностите за срещата бяха запазени в тайна, но вероятно Дайър е искал яснота относно позицията си в отбора, след като се сблъска с 19-годишния централен защитник Ашли Филипс.
Има известен интерес към Дайър от страна на клубове в Саудитска Арабия, но ако има сделка, то тя трябва да бъде завършена в четвъртък, тъй като 7 септември затваря трансферния период в страната от Близкия изток.
По-вероятен остава вариантът Дайър да изчака оставащата година от договора си с "шпорите", преди да се премести в друг европейски клуб в края на сезон със свободен трансфер.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS