Футзал: Левски и УНСС с победи във Варна

Добри Атанасов Добри Атанасов

Победи постигнаха отборите на УНСС и Левски при гостуванията си във Варна във втория кръг от Национална лига футзал.

„Студентите“ победиха шампиона Варна сити с 3-0.  Резултатът откри Стамен Арсов в 15-ата минута, а четвърт час по-късно Николай Иванов от домакините си отбеляза автогол. Крайния резултат оформи Тодор Жеков в 34-ата.

В другата среща в зала „Владислав“ Левски се поздрави с успех над Черно море Мания с 5-2. „Сините“ дръпнаха с 5-0 с голове на Добрин Михайлов (5, 28), Дани Несторов (21, 35) и Владимир Бахъров (36). Варненци вкараха два гола след автогол на Добрин Михайлов (38)  и попадение на Станислав Джамбазов (40).