Без победител завърши варненското дерби между Черно море и Варна сити в 4-ия кръг на регионалното първенство по футзал. Двата тима бяха непобедени след 2 поредни успеха и останаха такива и след мача помежду им, тъй като той завърши 3-3.
Черно море откри резултата с попадение на Виталий Поплиевичев в 11-ата минута, но само 3 по-късно Варна сити изравни чрез Никола Василев. Момчетата на Свилен Иванов дори стигнаха до пълен обрат след гол на Даниел Димов в 25-ата. С голове на Веселин Геренски (32) и Виталий Поплиевичев (35) се стигна до обрат в полза на „моряците”. Голът в последната минута на Димитър Петев за Варна сити оформи крайното 3-3. Любопитното е, че авторите на 2 от головете за Варна сити Даниел Димов и Димитър Петев са бивши състезатели на Черно море. В този мач за "моряците" игра испански състезател-Вера
 Черно море: Костадин Иванов, Бойчо Марев, Благовест Марев, Веселин Геренски, Виталий Поплиевичев (Литвиненко, Чолаков, Динков, Вера)
Варна Сити: Исмет Хаджиев, Даниел Димов, Димитър Петев, Дима Желчук, Георги Карагеоргиев ( Никола Василев, Димитър Цветанов, Николай Ненков)

В другите два мача от кръга, които се играха по-рано през седмицата МФК Атлетик победи ОФК Варна с 12-2, а Черно море Мания спечели срещу Локомотив Варна с 16-4.