Садио Мане е едно от най-актуалните имена на трансферния пазар. Сенегалецът обяви, че времето му в Ливърпул е приключило и така се превърна в един от най-желаните футболисти от големите европейски клубове. Байерн Мюнхен изглежда фаворит за неговия подпис.
Според информацията на „Bild“, Байерн Мюнхен е готов да му плаща заплата от около 20 милиона евро на сезон. По този начин той ще стане един от най-добре платените играчи в отбора.
На „Анфийлд“ вече знаят желанието на Мане да си тръгне и цената, за която са го оценили, не е никак ограничителна, ще слушат оферти, които са близо 50 милиона евро.
Вече стана ясно, че Мане се е разбрал за продължителността на договора си с баварците и ще подпише за 3 години.
Преговорите между Ливърпул и Байерн продължават, като се смята, че сделката е на финална права. Очаква се германският шампион да плати около 40 млн. евро за правата на нападателя.
Мане: Щом сенегалците искат да напусна Ливърпул, ще го направя
Dsport е и във Viber! Присъединете се и бъдете преди всички
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

