Новият вратар на ЦСКА 1948 Генадий Ганев даде интервю пред клубния сайт, в който сподели впечатленията си от отбора и заяви очакванията си за новия сезон в българското първенство.
„Отборът е много добър. Надявам се да постигнем целите, които ръководството и треньорът ни поставиха. Моите впечатления са много добри. При всички има професионализъм, домакини, администрация, навсякъде се усеща това“, каза той.
„Разбира се, хората горе гледат когато един футболист се представя добре. Девет мача с чиста мрежа – това не е достатъчно. Трябва да вдигам повече представянето си“, изрази готовност за прогрес Ганев.
„Тогава отборът показа добра игра, просто не му тръгна в някакви моменти. Тимът имаше добри моменти. Особено когато завършихме 2:2, тази атмосфера беше много добра“, каза вратарят за мачовете с ЦСКА 1948 през миналия сезон.
Той коментира и конкурента си на вратата Даниел Наумов: „Успяхме да си поговорим. Имаме още време да говорим. Винаги говорим за Украйна, много хора тук в България преживяват това, което се случва. Аз съм от 2 години в България, така че имаме време да си говорим още“.
„Аз мога само да подкрепя хората и се моля за мир в Украйна“, каза той за войната в родината си Украйна.
Вратарят изрази сигурността си, че може да постигне високи цели с „червените“: „С отбора могат да се постигнат високи цели, най-високите дори. Има нюанс психология при хората – трябва да вярваме в успеха.“
„Да, психологията е важна. Важно е да мислиш положително, да не се страхуваш. Аз смятам, че това е едно от най-важните неща“, завърши Генадий Ганев.
ЦСКА 1948 се раздели с национален вратар и още четирима
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS