Един от основните футболисти на ЦСКА 1948 Георги Русев сподели пред медиите преди реванша срещу ФКСБ от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите, че вярва, че отборът може да залича пасива от един гол и да се класира напред. "Червените" загубиха първата среща с 0:1.
"Футболистите в предни позиции сме длъжници от първия мач, защото не успяхме да реализираме създадените полoжения. Вярвам, че утре ще успеем дa вкараме гол или повече, за да се класираме напред", започна Русев.
"Всеки един от офанзивните играчи знае каква е задачата му на терена и въпросът е да покажем нужното самочувствие. Ако съумеем да направим това нещо, ще отбележим повече от веднъж. Очаквам решаващото да бъде да се нагърбим със задачата да вкараме гол. Трябва да реализираме създадените положени", каза още той.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS