Нападателят на Лудогорец - Бърнард Текпетей, е получил смъртни заплахи след мача за Суперкупата на България срещу Левски, спечелен от “орлите” с 1:0 с негов гол.  

Още при прибирането си в тунела на стадиона, Текпетей бе нападнат вербално от фенове на Левски, които го обиждаха и на расова основа.  

След видеото на Dsport: Лудогорец с позиция срещу расизма от феновете на Левски

Разградчани излязоха с официална позиция по случая, в която акцентираха и върху смъртните заплахи срещу ганаеца, за които са съобщили на полицията и прокуратурата с цел откриване на виновниците.  

Ето какво написаха от Лудогорец за смъртните заплати срещу Текпетей:  

“Текпетей получи смъртна заплаха в личния си профил в социална мрежа, както и брутални закани, преминаващи всякакви граници. Във връзка със смъртната заплаха клубът е уведомил официално органите на полицията и прокуратурата и ще съдейства напълно за изясняване на случая и търсене на отговорност”. 

Победният гол на Бърнард Текпетей през по-различна гледна точка (ВИДЕО)
Златна резерва донесе Суперкупата на Лудогорец, „орлите“ отправиха послание към Левски

 

Расистки скандал! Фенове на Левски нападнаха героя на Лудогорец (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS