Феновете на Интер Маями са бесни на клуба след обявяването на цените на билетите за следващия сезон.
Те станаха толкова скъпи, че феновете изливат гнева си в социалните мрежи и обвиняват клуба, който досега ги наричаше своя сърдечен ритъм, че не уважава своите фенове.
Най-евтините годишни билети за домакинските мачове на Интер Маями в МЛС се продават за 485 долара тази година и ще бъдат 884 долара през следващата година.
Тези, които са по-близо до терена, струват $3600 и ще бъдат $7650.
Въпреки че феновете очакваха пристигането на Лионел Меси, Серхио Бускетс и Жорди Алба да повлияе на цените на билетите, те не очакваха такова увеличение.
Има хора, които посочват, че Интер Маями все още не играе на стадион, който би могъл да оправдае такъв ценови скок и че качеството на играта не е такова, че билетите да са толкова по-скъпи. Сред билетите най-скъпи са тези на ВИП позициите, чиято цена вече достига 45 000 долара.
Между другото, годишните билети важат само за мачове, играни от редовния сезон в МЛС, не и за тези от купите, плейофите... Така че общо 17 мача.
За сравнение Тотнъм има най-скъпите годишни билети във Висшата лига. Цената им е 2500 долара. Английският и европейски шампион Манчестър Сити ги продава за 1277 долара, пише „Daily Mail“.
Без Меси Интер Маями едва отърва кожата срещу Ню Йорк Сити (ВИДЕО)
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS