Голямата шампионка на US Open със страхотен жест към местна любимка (ВИДЕО)

Защитаващата титлата си Наоми Осака се класира за четвъртия кръг на US Open. Поставената под номер 1 спечели убедително срещу 15-годишната представителка на домакините Кори Гоуф с 6:3, 6:0 за 65 минути.

След края на мача Осака демонстрира в действителност колко голяма шампионка е. Тя отиде при Гоуф, за да я успокои, защото 15-годишната американка вече се бе поддала на емоциите и не успяваше да сдържи сълзите си.

Осака предложи на Гоуф да говорят двете заедно пред изпълнените трибуни, страхотен жест от страна на японката.