Григор Димитров продължава с победите в Синсинати

Григор Димитров постигна втора победа на Мастърса в Синсинати. Първата ни ракета победи Александър Бублик от Казахстан с 2:0 сета (6:3, 7:5).  На 1/8-финал Димитров ще играае срещу победителя от двубоя Даниил Медведев - Макензи Макдоналд.

Двубоят започна лошо за Димитров, който допусна пробив още в първия си сервис гейм. Българинът обаче веднага върна пробива и го затвърди. В четвъртия гейм Григор имаше четири брейк пойнта, но не успя да се възползва от нито един от тях.
В шестия гейм първата ни ракета отново спечели подаването на съперника си, което му бе достатъчно да спечели първата част.

Вторият сет се реши след късен пробив на Димитров в 11-ия гейм, като преди това нито един от двамата тенисисти не успя да стигне дори до точка за пробив.