Григор Димитров победи Марк Полмънс с 2:0 сета, 6:1, 7:6(3), в първия си мач на турнира в Майорка.

След успеха българинът на скри радостта си, като сподели, че започва да надгражда.

Най-стабилният мач за годината: Григор тръгна уверено в Майорка

"Беше трудно време, но съм много щастлив. В момента започвам да надграждам, започвам да вдигам очакванията си. Първият сет беше напомняне, че все още съм доста добър. Това е добра стъпка за мен. Не искам да премислям много какво ще се случва в следващите кръгове. Ще гледам да изиграя колкото се може повече мачове", заяви Григор.

"Колкото по-топло, толкова по-добре за мен. Имам и опит. Благодаря на публиката, че наблюдава в тази горещина. Наслаждавам се да играя по това време на деня. Нямам толкова претенции, просто се наслаждавам ден за ден, имам още работа за вършене", добави българинът.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS