Първата ракета на България в мъжкия тенис – Григор Димитров, се готви усилено за участието си в Уимбълдън, където ще се изправи срещу квалификанта от Австралия Дейн Суини.

В дните преди началото на участието си в турнира от Големия шлем, Гришо имаше много приятна среща на свещената трева.

Българинът се засече с легендата в женския тенис – Серина Уилямс, с която са добри приятели. Гришо и Серина се прегърнаха и си говориха дълго време, показвайки приятелските си отношения.

Американката, която има 7 трофея от Уимбълдън, ще се изправи срещу австралийката Мая Джойнт в първия си индивидуален мач от US Open 2022 г. насам.

Шефът на Рейсинг Булс отрече Никола Цолов да има гарантирано място във Формула 1
Колумбийка беше избрана за най-красивата фенка на Мондиал 2026

 

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS