Първата ракета на България в мъжкия тенис – Григор Димитров, се готви усилено за участието си в Уимбълдън, където ще се изправи срещу квалификанта от Австралия Дейн Суини.
В дните преди началото на участието си в турнира от Големия шлем, Гришо имаше много приятна среща на свещената трева.
Българинът се засече с легендата в женския тенис – Серина Уилямс, с която са добри приятели. Гришо и Серина се прегърнаха и си говориха дълго време, показвайки приятелските си отношения.
Американката, която има 7 трофея от Уимбълдън, ще се изправи срещу австралийката Мая Джойнт в първия си индивидуален мач от US Open 2022 г. насам.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS



