Хебър отстъпи с минималното 0:1 на елитния косовски Балкани в първата си контролна среща от лятната подготовка.

Единственото попадение в двубоя падна в добавеното време след нещастен автогол на Мирослав Георгиев, който донесе успеха на гостите.

Преди началото на срещата футболисти, треньори и зрители сведоха глави в едноминутно мълчание в памет на двамата млади футболисти от школата на Славия София, загинали трагично при автомобилна катастрофа на АМ „Тракия“.

„Продължаваме работата по подготовката и гледаме уверено към следващите контроли преди старта на новия сезон! Само Хебър!“, написаха от пазарджишкия клуб.

Локо София смени съперника за неофициалния дебют на Любо Пенев

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS