Северна Македония разгроми Армения като гост с 5:0, с което продължава битката си с Румъния за второто място в група „J“. С хеттрик за западната ни съседка се отчете полузащитникът на Леванте Енис Барди.

Още от първите минути се видя, че македонците са по-класният отбор, като силната им игра даде резултат с 22-та минута, когато Александър Трайковски отбеляза за 1:0 в полза на гостите. Головото шоу на Енис Барди започна в 36-та минута, когато покачи удвои преднината на Северна Македония.

Гостите продължиха с добрата си игра и през втората част, като в 67-та минута Енис Барди спечели дузпа, която впоследствие и реализира. Десет минути преди края на редовното време Милан Ристовски прониза Давид Юрученко за четвърти път. В 90-та минута Езджан Алиоски бе фаулиран от Давид Тертерян в наказателното поле, като втората дузпа в срещата отново бе реализирана от Енис Барди, с което той оформи своя хеттрик и крайното 5:0 за гостите.

С успеха Северна Македония събира 15 точки, с което се изкачва на второто място в класирането, на 2 пункта пред Румъния, които са с мач по-малко. Армения остава на четвъртата позиция с 12 точки.