Треньорът на Фенербахче – Жозе Моуриньо, изрази претенции за неотсъдена дузпа в полза на Газиантеп срещу прекия конкурент за титлата в Турция Галатасарай чрез публикация в социалните мрежи, а нападателят на „Джим-Бом“ Мауро Икарди не му остана длъжен.

„На Световното първенство по хандбал, което приключи миналата неделя, моята Португалия брилянтно достигна до полуфиналите и искам да ги поздравя за това постижение и влиянието, което ще окажат на младите в страната“, написа Моуриньо и публикува снимка на игра с ръка в наказателното поле на Давинсон Санчес срещу Газиантеп.

От своя страна Мауро Икарди използва прякора на Жозе – Специалния, за да отговори на португалския специалист. Вместо Специалния обаче, аржентинецът използва „Плачещия“, споделяйки снимка с книга за Моуриньо на стори в Instagram.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS