Илиан Илиев-младши дебютира за Аполон при равенство с Жилина

Българският национал Илиан Илиев-младши направи своя дебют за новия си тим Аполон Лимасол при равенство 2:2 с Жилина. Бившият играч на Черно море обаче няма да запомни с добро дебюта си, след като този двубой сложи край на участието на кипърския тим в Лигата на конференциите. Словаците продължават в следващия кръг с общ резултат 5:3, където ще срещнат отстранилия Хайдук на Кристиан Димитров тим на Тобол.

Казахстанци изхвърлиха Кристиан Димитров и Хайдук от Европа след продължения

Илиев-младши се появи в игра в 64-ата минута при резултат 2:1 за Аполон. В 13-ата минута тимът на българина поведе в резултата с гол на Исраел Кол, но в 27-ата Жан Бернат изравни. Малко след началото на втората част Басел Закария Жради отново даде аванс на Аполон, но в 79-ата минута Таофик Джибрил успя да изравни за Жилина.