Интер навакса два гола пасив срещу Монако

Интер показа здрави нерви и макар да изоставаше с 0:2 от Монако, успя да стигне до равенство 2:2 срещу френския тим в приятелски мач.

Тимът от Княжеството излезе напред в резултата още в 7-ата минута, когато точен бе Александър Головин. След половин час игра нападателят на Монако Уисам Бен Йедер удвои.

Тимът на Филип Клемен не успя да удържи двата си гола аванс до почивката, след като в 42-ата минута Роберто Галиардини намали пасива на „нерадзурите“. След час игра пък Кристян Аслани изравни. Това се случи на фона на по-добрата игра на Монако, който обаче не успя да материализира превъзходството си.

Монегаските се намират във финалния етап на предсезонната си подготовка, която ще приключи на 23 юли с мач срещу Порто.