Полузащитникът на Лудогорец Ивайло Чочев сподели след победата с 2:1 над Ференцварош, че е било важно за самочувствието на "орлите" да победят, но ги очаква тежък реванш в Унгария.
"Тепърва имаме реванш. Беше важно за самочувствие да победим. Предишните мачове показахме добра игра, но не успяхме да победим. Доста тежък мач ни очаква там. Добър отбор, който вкъщи играе много силно. Надявам се да покажем най-доброто си лице и да ги отстраним, но ще е трудно", каза Чочев.
"Трябва да допуснем по-малко грешки от тези, които допуснахме днес. Трябва понякога и малко късмет да имаш. Имахме малко късмет, че те изпуснаха няколко положения, а ние успяхме да реализираме нашите ситуации", добави той.
"Всеки мач в Европа за нас е мотивация. Изправяме се срещу добри отбори с добри футболисти. Който и да беше съперник днес, щяхме да излезем мотивирани", сподели халфът.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS




