Жоао Феликс бе звезда в Атлетико Мадрид, но в момента е със статута на предател. Той реши да напусне Атлетико в началото на сезона и се присъедини към Барселона, а освен всичко друго вкара и решителен гол в първия мач между двата отбора през сезона.

Феликс дори представи Барселона като своя „отбор на мечтите“.

На тротоара пред стадиона, където има табели с имената на играчите на Атлетико, феновете на домакините показаха какво мислят за него. Те поставиха боклуци и изляха напитки върху плочата с неговото име.

През 2019 година Жоао Феликс пристигна в Атлетико от Бенфика, а на португалците бяха платени 130 млн. евро.

Преди Барселона той имаше неуспешен наем в Челси.

Президентът на Атлетико Мадрид Енрике Сересо призова феновете да се отнасят към Жоао Феликс като към всеки друг съперников футболист – с уважение.

„Той е наш играч под наем и всички знаете много добре неговата ситуация. Надявам се, че ще играе и няма да има своята вечер. Препоръчвам на феновете да се отнасят към него като към всеки друг съперников играч, който идва тук – с голямо уважение. Не знам дали ще играе, но те трябва да се отнасят към него като към играч на Атлетико", каза Сересо.

Виляреал удари Валенсия в дербито (ВИДЕО)

Ефективността на нападател на Жирона го превръща в топ трансферна цел на няколко клуба

Новият треньор на Селта тръгна с победа и застраши елитния статут на Севиля (ВИДЕО)

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS