Късен гол лиши дубъла на Левски от втора поредна победа

Дублиращият отбор на Левски и Марек Дупница не се победиха и завършиха наравно 1:1 в приятелски мач, игран на терен 2 на стадион "Георги Аспарухов".

Двубоят бе изгледан от Наско Сираков,  Станимир Стоилов, Цанко Цветанов и  Йончо Арсов.

"Сините" започнаха доста по-активно, като още преди да са изтекли и 10 минути пропуснаха две чисти положения.

В следващите минути темпото значително спадна, като до положение се стигна едва в 25-ата минута, но нападател в синьо стреля над вратата. Малко след това дупничани отговориха с опасен удар, но Йоан Загоров спаси.

Левски поведе в края на първото полувреме, когато в 44-ата минута с хубав удар от дистанция се разписа Марио Дадаков.

Левски 2 владееше ситуацията през второто полувреме, но "сините" опитваха да застрашат противниковата врата основно с далечни удари, повечето от които преминаваха над вратата.

В 85-ата минута на мача дупничани достигнаха до изравнително попадение, след като организираха добра атака, завършила с гол с глава на Александър Близнаков.

В следващата си проверка Левски 2 среща дублиращия тим на Септември София на 16 юли.