Кешеру бе пратен в дубъла на Лудогорец и вкара при разгром над Етър

Дублиращият тим на Лудогорец, воден от голмайстора на „орлите“ Клаудиу Кешеру, победи с категоричното 4:1 Етър в мач от втория кръг на Втора лига.

Той вкара последния гол в мача, в който домакините поведоха в 19-ата минута благодарение на Хюсеин Кельовлуев.

Три минути по-късно обаче гостите от Велико Търново се върнаха в мача, след като Петко Цанков си вкара автогол.

В началото на второто полувреме Лудогорец ІІ отново излезе напред в резултата, като този път точен бе Тихомир Димитров. След час игра „орлите“ вече водеха с 3:1, след гол на Владислав Найденов.

В 66-ата минута мачът за домакините бе улеснен допълнително от резервата на Етър – Николас Фемия, който, точно 20 минути след влизането си в игра, си изкара червен картон и остави отбора си с човек по-малко.

Така се стигна до 77-ата минута. Тогава голмайсторът на efbet Лига от миналия сезон Клаудиу Кешеру, който започна като титуляр за Лудогорец ІІ, се разписа за крайното 4:1.