Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че е доволен от победата на своя тим предвид обстоятелствата, както и че двубоят на ‚Анфийлд“ срещу Мидтиланд му напомня за „брака“.
Ливърпул спечели своя мач от група D на Шампионска лига срещу Мидтиланд с 2:0 след попадения на Диого Жота и Мохамед Салах от дузпа, която бе спорно свирена в края на срещата.
„Беше тежка нощ. Малко е като в брака, има добри и лоши времена. Не е лошо време, но е трудно време. 100% трябва да се държим заедно и да се борим по-усилено и това направиха момчетата тази вечер. Загубихме Фабиньо през първото полувреме, Рис Уилямс е само на 19 години и мисля, че е играл повече мачове от Шампионската лига, отколкото от Висшата лига - това е рядко. Наистина се справихме добре, но това е шок за отбора, защото сега имаме нов проблем.“
Запитан относно контузията на Фабиньо, Клоп заяви: "Точно последното нещо, от което се нуждаехме. Не знам, той усети подколенното сухожилие, така че това не е добре. Той не го усети толкова много, защото каза, че може да играе, но не и спринтира, което не са добри новини. Ще видим, ще трябва да го прегледаме и да видим, но очевидно не е добре."
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS