Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп остана разочарован от поведението на част от своите играчи, въпреки победата с 2:0 срещу Челси на „Стамфорд Бридж“. Германският специалист изрази своето недоволство от реакцията на някои от футболистите в червено, които ръкопляскаха и се радваха при червения картон на Андреас Кристенсен.
След червения картон на Кристенсен играчите на Ливърпул, които са били на трибуните са ръкопляскали относно решението на съдията.
Клоп е бил бесен на реакцията на резервите и се е обърнал към тях с думите: „Луди ли сте? Ние никога не правим така.“
Говорейки след мача, 53-годишният Клоп обясни повече за инцидента.
„Това бяха няколко играчи от резервите, както и един член от моя щаб. Аз веднага им казах какво мисля по темата. Това е нещо, което не искам да виждам.“
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS