ЦСКА се намира пред 3 ключови мача до края на сезона – дерби с Левски и гостуване на Лудогорец в първенството, както и финал за Купата на България срещу Локомотив Пловдив.

Един от ключовите футболисти, на които ще разчита старши треньорът на „армейците“ Христо Янев за тези двубои, е Бруно Жордао.

Португалският халф е сред най-добрите футболисти в ЦСКА през този сезон, като доброто му представяне този сезон привлича интереса към него.

Още два блока и половина за ЦСКА на финала (ВИДЕО)

Клубове от Саудитска Арабия и ОАЕ следят отблизо ситуацията с Жордао, като интерес към него има и от Испания, твърди журналистът и експерт по трансфери Руди Галети.

27-годишният халф вече има опит в топ първенствата на Европа, където е играл за Лацио и Уулвърхемптън.

Жордао подписа с ЦСКА в средата на месец август 2025 г., като до момента има 3 гола и 2 асистенции в 27 мача, като е един от капитаните в състава на „червените“, с които има договор до лятото на 2028 г.

Вангел Вангелов за билетите: Окончателно е решението (ВИДЕО)
ЦСКА дава предимство на картодържателите за допълнителните билети за финала за Купата

Трети Sold out за ЦСКА преди финала за Купата
ЦСКА обяви колко са продадените билети за финала

ЦСКА възобновява дейност при ветераните

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS