Колумбийски национал обвинен в опит за убийство

dsport.bg

Крилото на Бока Хуниорс Себастиан Вия ще бъде изправен пред съда по обвинения за три различни престъпления – домашно насилие, изнасилване и опит за убийство, информира „La Nación“.

Става въпрос за случка от 26 юни 2021 година, когато Вия е на купон в къща със свои съотборници от Бока. Тогава той е във видимо нетрезво състояние и малтретира жена, която е на партито.. Тя е подала три различни жалби срещу колумбийския национал.

Това е втори подобен случай, в който е замесен Вия. През 2020 година тогавашната му жена Даниела Кортес го обвини в домашно насилие по време на локдауна заради коронавируса. Тогава той бе отстранен временно от първия състав на Бока Хуниорс.

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube и TikTok!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS

Станете част от новата платформа на dsport!

Слушайте ексклузивните аудиоистории на Томислав Русев и Ирина Русева за най-щурите предавания на футболни мачове по Дарик радио, традиционен седмичен обзор с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и останалите звезди на футбола само в страницата на dsport в Patreon! Включете се тук

Прочетете още