Пеп Гуардиола заяви, че контузията на Джон Стоунс "не е толкова лоша", колкото първоначално се очакваше, след като защитникът бе изваден принудително при победата на Манчестър Сити над Йънг Бойс в Шампионската лига.
Наставникът на Сити първоначално предположи, че 29-годишният играч "ще отсъства за известно време" след победата на неговия отбор с 3:0 на "Етихад" във вторник.
Стоунс се завърна в игра през октомври, след като се възстанови от проблем в бедрото, който получи през август.
Преди сблъсъка на Сити с Челси във Висшата лига Гуардиола заяви: "Той (б.р. Стоунс) е контузен. Няма да е готов за мача с Челси и ще видим след международната пауза. Не знам дали ще бъде готов за Ливърпул. Лекарят ми каза, че не е толкова зле, както се смяташе първоначално, но не знам кога ще се завърне".
Тейлър ще свири дербито между Челси и Сити: Чакаме ли нова реферска касапница? (ВИДЕО)
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS