Кошмарен старт на ерата „Тен Хаг“ на „Олд Трафорд“, Роналдо влезе от пейката (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед на Ерик тен Хаг започна сезона във Висшата лига със загуба от Брайтън като домакин с 1:2. Голямата звезда на „червените дяволи“ Кристиано Роналдо бе резерва, като влезе в игра в 53-ата минута.

Манчестър Юнайтед имаше страхотна възможност още в седмата минута, когато Бруно Фернандеш се ориентира добре и намери отбита топка от воле, но я прати над вратата.

Половин час след началото на срещата Дани Уелбек изведе Паскал Грост който показа хладнокръвие в наказателното поле и откри резултата.

Девет минути по-късно Соли Марч стреля, Де Хеа спаси, но Паскал Грос се оказа на точното място в точното време и прати топката в мрежата за втори път.

В 49-ата минута Дани Уелбек получи центриране в наказателното поле и отправи опасен удар с глава, но на сантиметри от десния страничен стълб.

Четири минути след това Маркъс Рашфорд проби в наказателното поле и отправи страхотен удар, който прелетя на сантиметри от вратата.

При спирането на играта на терена се появи Кристиано Роналдо, който замени Фред.

Час игра след началото Маркъс Рашфорд засече топката в наказателното поле и нанесе мощен удар към средата на вратата, но Роберт Санчес бе подготвен и спаси.

В 68-ата минута Манчестър Юнайтед намали изоставането си, след като при разбъркване в наказателното поле при ъглов удар Дало насочи топката към вратата на лошо излезлия Санчес, а Алексис МакАлистър я прати в собствената си мрежа.

Шест минути по-късно Дало можеше да се превърне в герой за Юнайтед, след като стреля опасно, но Санчес се справи.

В друг мач от кръга Лестър и Брентфорд не се победиха и завършиха наравно 2:2. Домакините поведоха чрез Тимоти Кастан и Киърън Дюсбъри-Хол, докато гостите изравниха с попадения на Айвън Тони и Джошуа Дасилва.

Роналдо е на „Олд Трафорд“, феновете го посрещнаха с любов (ВИДЕО)