Георги Костадинов беше титуляр и записа 80 минути за Арсенал (Тула) при загубата с 0:3 от Нефтчи (Баку). Мачът бе реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа. За съжаление обаче руският тим отпадна с общ резултат 0:4 в дебютното си участие в евротурнирите. Костадинов игра до 80-ата минута, когато беше заменен от Александру Тудорие, а преди това получи жълт картон.

Арсенал доминираше в първия мач, но отстъпи с 0:1. Сега до почивката нямашее голове, но в 49-ата минута Махмудов изведе зад гърба на защитата Рауф Алиев и той откри резултата. В края на мача Гиа Григалава игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди дузпа за Нефтчи, което Дарио Да Силва реализира. В последните секунди Мамаду Мбодж вкара и трети гол за домакините от Азербайджан.