Съдийската комисия към БФС обяви съдийските назначения за 8-ия кръг във Втора лига. Впечатление прави двубоят между ЦСКА 1948 II и Черноморец Балчик, който ще бъде ръководен от перспективната съдийка Кристина Георгиева. Срещата между Черноморец Бургас и Добруджа пък бе поверен на Георги Гинчев.

Ето всички съдийски наряди във Втора лига:

1 септември 2023 г., петък, 17:00 ч.

Марек Дупница - Лудогорец II

ГС:    Иво Венциславов Андреев    АС1:    Иван Радославов Иванов    АС2:    Радостин Николов Бодуров

4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров               

СН:    Атанас Петров Бозев    

1 септември 2023 г., петък, 17:00 ч.

Бдин Видин - Септември София

ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Стоян Иванов Стоянов    АС2:    Николай Иванов Михайлов

4-ТИ:    Антонио Тодоров Антов               

СН:    Антон Янков Терзиев    

1 септември 2023 г., петък, 17:00 ч.

Спартак Плевен - Литекс

ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Александър Христов Апостолов    АС2:    Кристиян Ботев Минков

4-ТИ:    Стилян Стоянов Колев               

СН:    Йосиф Петров Ронков    

2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч.

ЦСКА 1948 II - Черноморец Балчик

ГС:    Кристина Георгиева Георгиева    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Павлета Веселинова Рашкова

4-ТИ:    Геро Георгиев Писков               

СН:    Милко Петков Николов    

3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч.

Янтра Габрово - Струмска слава

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Венелин Павлов Иванов

4-ТИ:    Георги Георгиев Спасов               

СН:    Тихомир Георгиев Боболов    

3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч.

Спортист Своге - Монтана

ГС:    Кристиян Младенов Тодоров    АС1:    Богомил Севдалинов Димитров    АС2:    Владимир Йорданов Йорданов

4-ТИ:    Тодор Недялков Киров               

СН:    Стефан Спасов Иванов    

3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч.

Беласица Петрич - Дунав Русе

ГС:    Венцислав Георгиев Митрев    АС1:    Виктор Андриянов Кукуянов    АС2:    Васил Ангелов Байрактарски

4-ТИ:    Иво Димитров Исаев               

СН:    Асен Йорданов Николов    

3 септември 2023 г., неделя, 19:00 ч.

Спартак Варна - Марица Пловдив

ГС:    Стефан Атанасов Гурков    АС1:    Васил Стоянов Шавов    АС2:    Станимир Емилов Трифонов

4-ТИ:    Димо Стоянов Димов               

СН:    Красимир Иванов Василев    

4 септември 2023 г., понеделник, 17:00 ч.

Черноморец Бургас - Добруджа

ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Илиян Петров Капарашев

4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров               

СН:    Йордан Костадинов Иванов    

Гидженов свири на Берое – ЦСКА, повериха Левски на Ел-Хатиб

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS