Кризата в Сампдория продължава... загуби и от Лече (ВИДЕО)

Веско Вълчев Веско Вълчев

Сампдория продължава да затъва в италианската Серия А. Отборът от Генуа загуби с 0:2 при домакинството си на Лече, който се намира на 15-то място в класирането. От 15 мача пък Сампдория има само 1 победа и общо 6 точки и предпоследно място в класирането.

Гостите отбелязаха чрез Коломбо в края на първото полувреме и Банда 7 минути преди края на мача.

В 13-ата минута Сампдория имаше шанс да отбележи гол. Маноло Габиадини получи пас в наказателното поле и стреля, но Владимиро Фалконе спаси.

В 35-ата минута Габриел Стерефеца изпълни добър пряк свободен удар, но топката мина на косъм от левия стълб на вратата на Сампдория.

В края на първата част Лече поведе. След грешка на защитата Лоренцо Коломбо се добра до топката и я вкара в мрежата на домакините за 0:1.

Малко след почивката топката за втори път влезе в мрежата на домакините. Федерико Ди Франческо отбеляза, но попадението не бе зачетено заради засада.

В 83-ата минута резултатът стана 0:2. Лоренцо Коломбо подаде на Ламек Банда и той се озова сам срещу вратаря, вкарвайки топката в мрежата.

В 90-ата минута Самп пропусна добра възможност, но Владимиро Фалконе отказа Фабио Куалярела, който стреля опасно, но стражът на Лече спаси. В 93-ата минута Томас Ринкон получи топката в наказателното поле на Лече, но и той не успя да се разпише.