Полузащитникът на Реал Мадрид Тони Кроос изненада всички фенове на „лос бланкос“ с оттеглянето си от футбола, но не само. Кроос е шокирал и голяма част от съотборниците си, които са знаели, че обмисля да окачи бутонките, но не и финалното решение.

Единствените хора в Реал Мадрид, които не са били изненадани от официалното съобщение на Кроос, са президентът Флорентино Перес и старши треньорът Карло Анчелоти. Те са знаели за решението на германеца от вчера, 20 май.

Тони Кроос ще изиграе последния си мач на „Сантиаго Бернабеу“ тази събота, 25 май, срещу Бетис, когато се очаква да получи специално изпращане. Това ще е последен мач в дома на „белите“ и за капитана Начо Фернандес. Испанският бранител е близо до трансфер в МЛС.

Тони Кроос спира с футбола след Европейското

Анчелоти се молил на Кроос да остане, Реал взе решение как да го замести и какво ще прави с №8

Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!

Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS