Крумовград победи с 2:1 Корона Келце в третата си контрола в Турция. И двете попадения за българския тим бяха дело на Александър Колев.

В 14-ата минута Серкан Юсеин изведе Александър Колев, който овладя на гърди и със силен изстрел под гредата даде аванс на Крумовград.  .

В 25-ата минута българският тим бе близо до втори гол - Колев пресече подаване назад, задържа топката и изведе Октай Юсеин сам срещу вратаря, но ударът му бе отразен.

След половин час игра Макенджиев подцени върната към него топка, забави се с изчистването и я изрита в крак на противников футболист, но за негов късмет тя не влетя в мрежата му.

В 35-ата минута Колев получи подаване отдясно, завъртя се и стреля, но топката премина покрай вратата.

Четири минути след почивката Ариас можеше да удвои след грешка на противниковата отбрана, но шутът на халфа излезе в аут.

В 52-ата минута Макенджиев улови изстрел с глава на Шикавка.

В 68-ата минута Корона Келце изравни резултата. Отбраната на българския отбор не се ориентира добре, което позволи на Трехо да се озове сам срещу Благой Макенджиев.  Стражът на Крумовград бе близо да отрази, тъй като изби удара, но той беше достатъчно силен и все пак влезе във вратата му.

В 84-ата минута Корона получи правото да изпълни дузпа, но резервният страж на Крумовград отрази удара от бялата точка.
Последва контраатака за Крумовград, която завърши с гол. Китанов намери Колев, който вкара в празната врата за 2:1.