Крумовград постигна третия си успех в контролите на турска земя, побеждавайки с 2:0 иранския Гол Гохар.

През втората част в игра за българския отбор се появи каращият проби нападател Ламине Тал, който идва от дубъла на Рома.

Малко преди да измине четвърт час игра Матей Шимич беше близо до това да си отбележи автогол. Защитникът засече центриране, след което Янко Георгиев обаче се намеси много добре и изби в корнер.

Иранците сбъркаха при изнасянето на топката в 22-ата минута, от което се възползва Серкан Юсеин, който реализира в опразнената врата.

В 35-ата минута Божидар Кацаров се протегна за една топка и получи разтежение и бе заменен принудително Калоян Пехливанов.

В 41-вата минута Алекс Колев шутира силно от фал в близост до наказателното поле на иранците, но кълбото профуча покрай целта.

В 59-ата минута Диего Рапосо пусна топката към Момчил Цветанов, който нанесе много хубав удар към далечния ъгъл и не остави шансове на противниковия вратар.

В 68-мата минута иранците бяха близо до това да намалят изоставането си. Играч на Гол Гохар стреля директно от фал на сантиметри от вратата.

Следващата контрола на Крумовград е срещу Борац Баня Лука на 5 февруари.