Лече постигна първа победа от началото на сезона в италианската Серия "А". И то каква! Завърналият се в елита тим спечели с 2:1 при гостуването си на Торино в последния мач от третия кръг.

Диего Фариас откри резултата за Лече в 35-ата минута след чудесен пробив отдясно. Той мина двама души, стреля към вратата, стражът Сиригу изби. Топката обаче се върна във Фариас, който откри резултата.

Торино обаче успя да изравни в началото на втората част. Тим натисна здраво и получи право да изпълни дузпа, която Андреа Белоти вкара. Лече обаче показаха страхотен характер и не само, че удържа натиска на "биковете", но и стигна до успеха. Донесе го Манкосу в 73-ата минута. Мачът продължи с цели 10 минути добавено време, тъй като реферът Антонио Джуа гледаше ВАР за евентуално дузпа в полза на Торино, но се оказа наказателен удар няма.

Торино е шести в класирането с 6 точки, а Лече се изкачи до 18-о място с 3.