Лестър стъжни дебюта на Марш начело на Лийдс (ВИДЕО)

Новият наставник на Лийдс Джеси Марш започна със загуба престоя си начело на тима, след като "белите" загубиха от Лестър като гост с 0:1.

Двубоят на "Кинг пауър стейдиъм" не предложи кой знае колко опасности и интересни ситуации. Чак в 58-ата минута след центриране от корнер Родриго надскочи защитата на Лестър и насочи топката към десния ъгъл, но Шмайхел с невероятно спасяване запази мрежата си "суха".

Десетина минути след това Лестър поведе в резултата. Харви Барнс получи страхотен пас, който превърна в гол с прецизен изстрел в долния десен ъгъл.

Лестър е на 10-о място във временното класиране във Висшата лига с 33 точки. Лийдс е 16-и с 23. „