Левски стартира своята подготовка за мача с Локомотив София, който е в неделя (14 септември) на стадиона на „железничарите“.
Момчетата на Хулио Веласкес подновяват занимания тази вечер, а в следващите часове националите на „сините“ ще се събират поетапно.
Светльо Вуцов, Марин Петков, Кристиан Димитров и Ради Кирилов приключиха ангажиментите си за България. Същото се случи и с Никола Серафимов, който игра една контрола за Северна Македония, но не взе участие в световната квалификация.
Мустафа Сангаре също приключи ангажиментите си за Мали. Снощи той игра 20 минути за националния си тим, който падна от Гана и намали значително шансовете си за класиране на световните футболни финали.
Младежите на България Асен Митков и Боби Рупанов играят днес срещу Азербайджан.
Последен трябва да се завърне в София Кристиан Макун. Тази нощ той има мач с отбора на Венецуела срещу Колумбия. Квалификацията е ключова и може да остави шансове на Макун да играе на Световното.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS