Левски победи арабския ФК Емирейтс с 4:0 в контрола. Двубоят се игра в Банско. Попаденията за "сините" реализираха Мартин Петков, Дeни Алар, който се разписа на два пъти и Насиру Мохамед.

Левски поведе в срещата още в 10-ата минута. Кирил Киров проби по дясното крило, центрира към Мартин Петков, който се разписа с точен удар в долния ляв ъгъл на вратата. В 21-ата "сините" стигнаха до второ попадение. То бе дело на Дени Алар. Мартин Петков бе спънат в наказателното поле на ФК Емирейтс и съдията даде дузпа. Зад топката застана Алар, който не сгреши и направи резултата 2:0. Осем минути по-късно Насиру Мохамед покачи на 3:0. Нападателят се възползва от отличен извеждащ пас на Мартин Петков и останал сам срещу вратаря реализира в долния десен ъгъл.

След почивката Левски продължи да натиска. Въпреки това арабският тим получи право да изпълни дузпа в средата на второто полувреме. Петър Иванов обаче успя да хване удара на съперника. В 90-ата минута Левски стигна до четвърти гол дело на Алар.