Централният защитник Виктор Линдельоф заяви пред шведските медии, че няма намерение да се мести в Саудитската професионална лига и е съсредоточен върху кариерата си в Манчестър Юнайтед.
29-годишният футболист е изправен пред несигурно бъдеще на "Олд Трафорд" след идването на сър Джим Ратклиф. Линдельоф вече седем години е в клуба.
Договорът на Линдельоф изтича през лятото на 2025 г., след като Юнайтед предпочете да активира едногодишно удължаване на контракта.
"Ще получите същия отговор, както винаги, че клубът ми харесва и съм там от много, много години. Удължихме договора с една година, аз се наслаждавам и не виждам проблем да остана и да продължа да представлявам клуба", каза Линдельоф.
"Всъщност не съм мислил за (Саудитска Арабия). Може би наистина не чувствам, че съм там в кариерата си, че искам да се заема с трансфер. Чувствам, че искам да остана в Европа и да играя футбол на това ниво", добави бранителят.
Новините на Dsport и във Facebook, Viber, YouTube, TikTok и Instagram!
Мобилният Аpp на Dsport вече е тук - изтеглете за Android и iOS